Zeyni Medikal'den Diş Hastanesine Destek Paketi
Buradasınız: Anasayfa / Basın
16 Eylül 2020, Çarşamba
ZEYNİ MEDİKAL'DEN DİŞ HASTANESİNE DESTEK PAKETİ
Bursa'da Medikal Tekstil üzerine faaliyet gösteren Zeyni Medikal Covid-19 virüsüne karşı hayati öneme sahip olan ''Zeyni Sağlık Çalışanları Destek Paketi'' adını verdikleri maske, eldiven ve koruyucu tulum'dan oluşan malzemeyle sağlık çalışanlarına destek olma kararı aldı.
ZEYNİ MEDİKAL'DEN DİŞ HASTANESİNE DESTEK PAKETİ

Bursa’da Medikal Tekstil üzerine faaliyet gösteren Zeyni Medikal Covid-19 virüsüne karşı hayati öneme sahip olan ”Zeyni Sağlık Çalışanları Destek Paketi” adını verdikleri maske, eldiven ve koruyucu tulum’dan oluşan malzemeyle sağlık çalışanlarına destek olma kararı aldı.

Zeyni Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Numan ÇAVDAR ve Bursa’da sağlık sektörünün bilindik isimlerinden Mustafa CAMCI  Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine ziyarette bulundular

Ziyaret esnasında Zeyni Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Numan ÇAVDAR ” Dünyayı etkisi altına alan korona virüse karşı hepimiz tedbir almaya çalışıyoruz. Pandemi ilan edilmesiyle Sağlık Bakanlığımız korona virüse karşı 14 Kural yayınladı. Bu önlemleri alarak elimizden geldiğince korunmaya çalışıyoruz. Sağlık çalışanlarımız zor şartlarda görev yaparak bizlerin sağlığı için gece gündüz mücadele ediyorlar. Bizler önlemlerimizi alarak onlara yardımcı olmalıyız. Bunun yanında  Zeyni Medikal olarak medikal tekstil sektöründe olmamız nedeniyle bir karar aldık. ”Zeyni Medikal Sağlık Çalışanlarına Destek Paketi” adını verdiğimiz maske, eldiven ve koruyucu tulumdan oluşan malzemeleri kamu ve özel hastahanelerde çalışan sağlık çalışanlarımıza dağıtarak destek olmak istedik. Umuyoruz ki bu süreci en iyi şekilde atlatacak ve sağlıklı günlere kavuşacağız.” dedi.

Mustafa CAMCI ” Yıllardır sağlık sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bugüne kadar sağlık çalışanlarımızın özverisine defalarca şahit olduk. Fakat Pandemi döneminde insan üstü gayretler gösteren sağlık çalışanlarımızla bir kez daha gurur duyduk. Dünyanın durumuna baktığımız zaman gurur duymamak elde değil ama bu durum bizleri rahatlatıp tedbirleri bırakmamız anlamına gelmiyor. Henüz yolun başındayız. Sağlık Bakanlığımızın önerdiği 14 Kural başta olmak üzere alabildiğimiz her türlü tedbiri almalı ve kendimizi kendimiz korumalıyız. Bugün Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne yaptığımız bağışla sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu göstermek istedik. Destek paketimizin yanı sıra manevi olarak ta ziyaretlerimizin sağlık çalışanlarımıza moral olmasını temenni ediyoruz. Biz her zorluğun üzerinden gelen bir milletin evlatlarıyız. İnşallah tedbirlerimizi alacak ve bu durumunda üstesinden gelerek sağlıklı günlere kavuşacağız.” dedi.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın